روش‌های پرداخت

همگی کاربران لالجین سفال می‌توانند هنگام ثبت سفارش خود، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق هزینه به معنیثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به تماس با ما برای اطلاع آن نیست و سفارش به صورت اتوماتیک وارد مرحله آماده سازی و ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که اگر شما هزینه سفارش خود را اینترنتی پرداخت کنید باعث تسریع ارسال سفارشتان نیز خواهد شد.

 

1. پرداخت آنلاین

کاربران محترم سایت لالجین سفال می‌توانند هزینه سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. موقع پرداخت اینترنتی اطلاعات ذیل از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن فیلد های مورد نیاز و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

  • شماره 16 رقمی کارت
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  • کد CVV2
    این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت  و یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانکی شما درج شده است و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های اینترنتی به کار می رود. این کد ممکن است سه و یا چهار رقمی باشد.
  •  تاریخ انقضا
    تاریخ انقضا کارت شما هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء کارت وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

 

2. پرداخت کارت به کارت و ثبت فیش

 

کاربرانی که امکان پرداخت آنلاین از طریق Gateway لالجین سفال  را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در هنگام سفارش کارت به کارت نمایند. برای پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کنید.

 

 

تمامی حقوق این وبسایت مربوط به لالجین سفال می باشد، استفاده از مطالب و تصاویر این سایت در سایت های دیگر طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه غیر قانونی بوده و پیکرد قانونی دارد.